11-dniowy pobyt na Cyprze z Katowic za 1333 PLN (loty + hotel z dwoma posiłkami)


2 shares

cypr

11-dniowy pobyt na Cyprze w dobrej cenie. Bezpośredni przelot z Katowic do Larnaki i z powrotem oraz pobyt w hotelu z dwoma posiłkami dziennie w cenie (śniadanie i obiadokolacje) za 1333 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych.

Rezerwacji przelotów na trasie Katowice – Larnaka – Katowice dokonujemy na stronie węgierskiego przewoźnika Wizz Air. Płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Bilety w cenie 268 PLN/osoba (wybieramy przelot dla 2 osób za 536 PLN).

KATOWICE – LARNAKA – KATOWICE ZA 268 PLN ZA OSOBĘ

KTWLCA

W terminie 27 września – 8 sierpnia proponujemy Wam nocleg w hotelu Mariandy w opcji z dwoma posiłkami (śniadanie i obiadokolacja) za 517.4 EUR (ok. 2130 PLN) za dwie osoby za cały pobyt.

ZAREZERWUJ POBYT W HOTELU MARIANDY >>

Hotel Mariandy znajduje się w odległości około 6 km od centrum Larnaki oraz około 15 km od lotniska. Hotel posiada basen dla dzieci oraz basen dla dorosłych. Każdy pokój posiada balkon z widokiem na morze, klimatyzację, sejf, telewizor, a w każdej łazience znajduje się suszarka. Goście mają także zapewniony darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Marian


Like it? Share with your friends!

2 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *