Alghero w styczniu za 174zł (Sardynia)


Dzisiaj ponownie na naszył łamach pokazujemy jak uciec przed zimą. W tytułowej cenie polecimy w dniach 23 – 29 stycznia do Alghero (Sardynia). Cena dotyczy członków Wizzair Discount Clubu, osoby nie posiadające członkostwa zapłacą ok 90zł więcej. Niestety trzeba lecieć z małym bagażem podręcznym (lub dopłacić 90zł za duży podręczny). W obie strony mamy bezpieczne przesiadki, a przy powrocie cały dzień na zwiedzanie pobliskiego Bergamo bądź wyjazd do Mediolanu.

Koniec tanich lotów Ryanair >>

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony>> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. W Ryanair za bilety płacimy dowolną kartą Mastercard Prepaid (np. czarna karta z motylkiem z banku BZWBK) lub Ryanair Cash Passport, – nie jest doliczane wtedy dodatkowe 2% ceny biletu.

Jeżeli nie posiadacie owych kart, zapraszamy do działu Rezerwacje, gdzie uzyskacie pomoc w zakupie biletów.

Należy pamiętać że w liniach którymi lecimy są różne wymiary bagaży podręcznych:

  • Ryanair – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg
  • Wizzair – bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

Szukasz tanich noclegów na Sardynii ? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *