Alicante za 307 zł, z hotelem od 432 zł (Benidorm)


44 shares

bbb-290x290Ceny niedawno ogłoszonych kierunków z Katowic stale topnieją, dzisiaj wzięliśmy pod lupę loty do Alicante.  Pod koniec kwietnia dzięki irlandzkim tanim liniom Ryanair dostaniemy się w dobrej cenie na hiszpańskie wybrzeże Costa Blanca. Podróżujemy w terminie 22-29 kwietnia, a za bilet zapłacimy 307,4 zł. Hoteli proponujemy szukać w pobliskim mieście Benidorm, z racji dużo niższych cen – od ok. 124 zł/os za 7 dni (w apartamencie 4 os), w Alicante jest przynajmniej 50% drożej.

 

Kup tani bilet do Alicante >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika ryanair.com, płacimy za nie kartą debetową (np. Visa Electron). Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55x40x20cm i wadze nieprzekraczającej 10kg. Jeśli nie macie własnej karty,  możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy pomogą w zakupie biletu. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Benidorm zajmuje obecnie pierwsze miejsce na świecie pod względem ilości drapaczy chmur w przeliczeniu na mieszkańca (Wikipedia). Jest jednym z Hiszpańskich kurortów wypoczynkowych, najtańsze noclegi znajdziemy korzystając z naszej porównywarki noclegów.

 

ALC

 

Przykładowa rezerwacja (www.hotels4u.com) noclegu ze śniadaniami, cena za 7 dni za 2 osoby :

h4u_alicante

Przykładowe rezerwacje hoteli w dzielnicy Benidorm (www.booking.com), cena za 7 dni za 2 osoby:

benidorm

 

Transport z Alicante do Benidorm kosztuje ok 8 € za osobę – zobacz szczegóły >>

ALC-Benidorm


Like it? Share with your friends!

44 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *