Andaluzja (Malaga) w styczniu za 222 zł


W ucieczkę przed zimnem i mrozem zabieramy Was na przedłużony styczniowy weekend do Malagi. Z katowickiego lotniska Pyrzowice na południe Hiszpanii do Andaluzji dolecimy lotem kombinowanym (lot z przesiadką) liniami WizzAir oraz Ryanair. Obie przesiadki mieszą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). W tytułowej cenie dostępny jest tylko jeden termin podróży 10-14 stycznia 2013r.

 
 
 
 
 
Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna. Bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio ryanair.com i wizzair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej (np. karta Visa Electron) oraz karty Citibank Wizzair PL.(Wizz Air). W przypadku WizzAir konieczne jest posiadanie członkostwa w Wizzair Discount Cluba podróż odbywa się tylko z bagażem* podręcznym do 10 kg.

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

*bagaż podręczny w WizzAir o wymiarach 42x32x25cm 
*bagaż podręczny w Ryanair o wymiarach 55x40x20cm 

 
 

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *