Arriva: z Katowic w Bieszczady i na Podkarpacie za 1 PLN

ArrivaArriva to kolejny autokarowy przewoźnik, z którym podróżować możecie od 1 PLN. Bilety w tej cenie dostępne są już w systemie rezerwacyjnym. Można je kupować na podróże w sierpniu. Bilety za złotówkę dostępne są na wybranych kursach na trasach obsługiwanych przez grupę Arriva (dawniej Veolia Transport). 

 

Kup bilet za 1 PLN w Arriva >>

 

Za bilety zapłacicie tylko przelewem. Nie ma możliwości zapłaty kartą. Bilet otrzymacie sms lub mailem (w zależności od wyboru podczas rezerwacji). Przewoźnik udostępnia od jednego do maksymalnie dwóch promocyjnych biletów na wybranych kursach.

Sprawdź rozkład jazdy z Katowic >>

Na screenie poniżej znajduje się pełna lista.

kursy

Arriva korzysta z systemu rezerwacyjnego e-podróżnik. Niestety z naszych obserwacji wynika, że system sprzedaży biletów wymaga jeszcze dopracowania. Na niektóre dni mimo, że widzimy bilet za 1 PLN, niestety nie ma możliwości jego zakupu. Taka sytuacja ma miejsce na kilku początkowych przystankach oraz pośrednich. Mimo tych niedogodności doceniamy wprowadzoną promocję i bilety za 1 PLN.

Arriva jest kolejnym przewoźnikiem po NeoBus, Muszkieter i taniBUS, który zdecydował się walczyć o pasażera i obniżył ceny biletów. Przypomnijmy, że pionierem tanich przewozów był w Polsce PolskiBus.com. Jako pierwszy zaoferował on pasażerom podróże za 1 PLN.

Przykładowe rezerwacje na przejazdy do Podkarpacia:

KTWSanok

 

Tanie autobusy do Sanoka

 

Przykładowe rezerwacje na przejazdy w Bieszczady:

Bieszczady za 1 PLN Tanie przejazdy w Bieszczady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>