Baleary w kwietniu – Majorka 176 PLN


12 shares

majorka-290x290Ponownie mamy dla Was dobrą cenę na przelot z Katowic na Majorkę. Korzystamy z dwóch tanich linii lotniczych Ryanair i Wizz Air, a za wszystkie loty zapłacimy już od 176 złotych (+36 złotych przy płatności przelewem w Wizz air). W obie strony mamy dość krótkie i wygodne przesiadki. Podróżujemy w dniach 17 – 23 kwietnia.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron.

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 

Przykładowa rezerwacja:

1234


Like it? Share with your friends!

12 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *