Barcelona w 2 dni + Gran Canaria w 8 dni od 330zł


3 shares

Dzisiejszy pomysł na kierujemy do osób, które były już oraz do osób, które chcą zwiedzić wyspy kanaryjskiej. Dzięki lotom kombinowanym za przelot z Katowic do Las Palmas zapłacimy od 330zł w dwie strony. Czas podróży to 13-23 maja. Podczas lotu na Gran Canarię mam 2 dniowy postój w Barcelonie, którym możemy spędzić na zwiedzanie miasta. Na wyspie będziemy od 15-23 maja. Za bilety płacimy kartami zwalniającymi z dodatkowych opłat, podróżujemy tylko z bagażem podręcznym, a bilety kupujemy na oficjalnych stronach linii lotniczych. Wizzair – przejdź do strony>> oraz Ryanair – przejdź do strony>>. Jak dojechać z lotniska w Barcelonie do miasta dowiedzie się odwiedzając forum naszego zaprzyjaźnionego portalu www.fly4free.pl.  W Barcelonie nocleg znajdziemy już od 37zł/os. Na samej wyspie możemy skorzystać z oferty portalu Hotels4u i wykupić sobie nocleg w hotelu w opcji All inclusive.  Oto dwie najtańsze opcje noclegów z opcją all inclusive. pierwsza propozycja  druga propozycja  Kwota którą trzeba zapłacić jest to kwota za 2 osoby dorosłe. Podczas rezerwacji noclegów, możemy wykupić dodatkowa opcję transportu na trasie lotnisko – hotel – lotnisko.  Łączny koszt wycieczki przelot + nocleg w Barcelonie + hotel na wyspie powinien wynieś około 1500zł/os. 

 

Wylot:

 

 

 

 

Osobom, którym nie pasuje dwudniowa przerwa w Barcelonie, mogą skorzystać z opcji z nocka na lotnisku w Barcelonie i przelot następnego dnia na Gran Canarię. Tylko jedno miejsce w tej cenie.

 


 

Powrót:

 

 


 

Hotel All Inclusive + przejazd lotnisko – hotel – lotnisko. 


Loty Wizzair:

Członkowie Xclub + płatność kartą Wizzair PL: 69zł + 129zł

Członkowie Xclub + płatność przelewem: 87zł + 147zł

Brak członkostwa Xclub + płatność kartą Wizziar PL: 89zł + 179zł

Brak członkostwa Xclub + płatność przelewem: 107zł + 197zł


Loty Ryanair:

Przelot Barcelona – Las Palmas – Barcelona, płatność kartą RCP lub MasterCard paypass: 31,98e

Przelot Barcelona – Las Palmas – Barcelona, płatność kartami innymi niż tymi ww. wyżej: 43,98e 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

3 shares

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Wszystko okej. ale w przypadku osób nie będącymi członkami X-Club koszt biletów wyniesie ponad 400zł, widziałam na forum fly4free tańsze opcje wyjazdu na Gran Canarie bądź Lanzarote

    1. Zgadza się. Ale uwierz mi że warto zainwestować w Xclub. Dzięki temu możemy naprawdę tanio podróżować.