Beauvais za 26 zł, pod Wieżę Eiffla za 150 zł(styczeń)


6925130317_0315c4e6d3Z Katowic na podparyskie lotnisko Beauvais dolecimy na pokładach samolotów należących do węgierskiego przewoźnika Wizzair. Za bezpośredni lot na trasie Katowice – Paryż Beauvais – Katowice, członkowie programu Wizzair Discount Club za bilet zapłacą 26 zł. Osoby nie będące członkami programu WDC za bilety w dwie strony zapłacą 114 zł. 

Pomoc w zakupie biletów kartą Citibank Wizzair PL >>

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego.

Do centrum paryża z lotniska zawiozą nas autobusy, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 30€ (124 zł)

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

bva


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Dziękuję za tego newsa. Właśnie kupiłem bilety dla siebie i żony. Łączna cena 52zł 🙂

  Wpisuje podziękowania ale i po to, aby zasygnalizować że zaglądam tutaj codziennie. Wprawdzie główną stroną jest F4F (forum), ale z uwagi na fakt że jestem z Katowic, to jest moim drugim codziennym wyborem.

  pozdrawiam
  DAD

 2. Nie mam pojęcia jak WY to robicie. Wchodziłam na wizza już kilkakrotnie tego samego dnia jak publikujecie extra oferte a ceny nigdy nie są takie niskie 🙁 czemu? Trzeba się gdzieś zalogować aby widzieć te promocyjne ceny?

 3. Sprawdziłem tą datę co ja kupiłem, czyli 20-23 (tak jak jest w newsie).

  Cena przeładowała mi sie, jak wybrałem płatność karta CitiWizz. (mówię o cenie za sam bilet)

  Teraz bilety jednak juz podrożały i łacznie jeden kosztuje aż 44zł 😉