Bergamo za 26zł, Mediolan za 68zł


12 shares

W tą leniwą niedzielę mamy dla Was propozycję na krótki wypad do Mediolanu. W tytułowej cenie polecimy w dniach 15 – 17 stycznia lub 5 – 7 lutego. Jest to cena dla członków Wizzair Discount Club, pozostałym przyjdzie zapłacić za bilet 88zł lub 58zł więcej.

Z lotniska w Bergamo do Mediolanu najtaniej dostaniemy się korzystając z nowo otwartej linii Terravision.eu – przejdź do strony >>. Za bilet w 1 stronę zapłacimy 5€.

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony>>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

 

Szukasz tanich noclegów we Włoszech? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/


Like it? Share with your friends!

12 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *