Bilety lotnicze tańsze nawet o 211 PLN (Groupon)


edreams-290x290

Na włoskim Grouponie możemy zakupić kod zniżkowy do włoskiego pośrednika w sprzedaży biletów lotniczych edreams.it Groupony o wartości 9€, 19€ oraz 29€ dają nam odpowiednio zniżkę 30€, 60€ oraz 80€ (realna zniżka każdego kodu to 21€, 41€ i 51€) 

 

Zobacz pełną ofertę Grouponu >>

 

Kupon należy wykorzystać do 28 czerwca 2013 roku, jednak przelot może odbyć się aż do 31 grudnia 2013. Kupon można zwrócić w ciągu 7 dni od daty zakupu.

Kupon należy wykorzystać na rezerwacje w serwisie edreams.it, który obejmuje tradycyjne oraz niskokosztowe linie. Według regulaminu oferty nie ma minimalnej kwoty rezerwacji.

Grupon


Like it? Share with your friends!

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Skorzystałem z oferty i co mogę powiedzieć: do rezerwacji doliczana jest obowiązkowa opłata rezerwacyjna 27E oraz opłata za kartę kredytową 7E, razem 34E.

    Co więcej, w eDreams w trakcie rezerwacji samowolnie zmieniło mi lot. Starałem się zarezerwować lot Frontier Airlines na godzinę 18, zmieniło mi lot na United Airlines tego samego dnia, o godzinie 15. Przeżyję, ale jak ktoś miałby ciasno w kalendarzu, mógłby się niemile zdziwić ;]

    Aha, cena w normalnych serwisach typu Kayak, Momondo i na stronie przewoźnika to było 92E. W eDreams z jakiegoś powodu to samo kosztowało 75E. Z kuponem ostatecznie zapłaciłem 29+24E czyli 53E. Więc się opłacało. Rezerwacja jest potwierdzona na stronie przewoźnika i w CheckMyTrip.

  2. Mam pytanie, jeżeli zarezerwuje loty dla 8 osób to oplata rezerwacyjna będzie naliczana osiem razy ,oplata za kartę rownież od każdej osoby?