Cypr w sezonie przelot + hotel z HB za 915 PLN, All Inc. 1408 PLN


5 shares

plazaKolejny artykuł z kategorii „Pomysł na” wakacje w którym pokazujemy wam jak tanio można zaplanować swój wakacyjny urlop.  Już w czerwcu możecie skorzystać z opcji  7-dniowego pobytu  na słonecznym Cyprze. Cena jaką wam prezentujemy to łączne koszty przelotu oraz pobytu w hotelu (ze śniadaniami dla 2 osób). 

Zarezerwuj bilet na wakacje na Cyprze >>

Na Cypr do Larnaki dolecimy bezpośrednio z katowickiego lotniska na pokładach samolotów należących do węgierskich tanich linii lotniczych Wizz Air. Hotel rezerwujemy na stronie hotel4u.com, podróżujemy w terminie 27.06 – 4.07.2013r

 

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

tanie loty na Cypr

 Przykładowa rezerwacja hotelu z opcją HB ze strony Hotels4u.com >>hotel HB

Przykładowa rezerwacja hotelu z opcją All INC ze strony Hotels4u.com >>

hotell all inc

 


Like it? Share with your friends!

5 shares

9 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Może i potanieje ale za taką cenę ciezko coś będzie znaleźć na Cyprze zwłaszcza w „sezonie”. Nawet w biurach podróży szukałem najtaniej było za 1335 zł bez wyżywienia za os!!