Do stolicy Włoch za 68 zł (luty)


14 shares

rzymKoloseum, Panteon, Forum Romanum, Fontanna di Trevi czy najdłuższe i najszersze w Europie schody „Hiszpańskie” już w zasięgu twojej ręki. Dzięki Węgierskim niskokosztowym liniom lotniczym Wizz Air możemy zwiedzić te wyjątkowe miejsca już za 68 zł (ze środków Konta WIZZ) lub 104 złote (płatność przelewem). Bilety w tak niskiej cenie przewoźnik oferuje nam w terminie 27 lutego do 01 marca.

Zarezerwuj tani bilet do Rzymu >>

 

Propozycji skierowana jest  do osób, które zdecydowały się wykupić abonament Wizzair Discount Club. I taką cenę (z uwzględnieniem rabatu WDC) podajemy. Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym (42x32x25cm). Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com, aby uniknąć opłaty rezerwacyjnej (płatność przelewem 36 złoty, za osobę), musimy zapłacić za bilety środkami z konta Wizz lub skorzystać z pomocy któregoś z użytkowników w dziale Rezerwacje.

Wizz Air: sposób na tańsze bilety >>

Dla chcących zakosztować oryginalnych smaków i spróbowania „prawdziwej” Włoskiej pizzy znaleźliśmy dla was ofertę Włoskiego grupona dla 2 (19 €) lub 4 osób (34 €) na pizze z menu restauracyjnego.

ciaa


Like it? Share with your friends!

14 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *