Do „Wiecznego Miasta” za 88 zł


11 shares

rzym1W systemie rezerwacyjnym Wizzair znajdziemy bardzo dobrą cenę na przeloty do Rzymu. Z katowickiego lotniska do Stolicy Włoch podróżujemy węgierskimi niskokosztowymi liniami WizzAir. Za bilet w terminie 27 lutego – 01 marca marca zapłacimy 88 zł. 

 

W tytułowej cenie podróżują osoby posiadające członkostwo w programie Wizzair Discount Club, osoby niebędące członkami WDC za bilet zapłacą 90 złotych więcej.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy kontem Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

cia


Like it? Share with your friends!

11 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Byłem w Rzymie ze znajomymi kilka dni temu właśnie z Wizzairem. Niestety na „promocyjne” bilety się nie załapaliśmy, ale 250 zł w obie strony to też niezła kwota. Przy 6 osobach załapalibyśmy się na niższe ceny. Niestety kupowałem aż 9 biletów.
    Powrót był z lotniska Fiumicino do Warszawy – godzina 14:45 (a nie 8:45 jak na Ciampino) więc można było jeszcze jakoś wykorzystać ten dzień – w naszym przypadku zwiedzając Palatyny/Forum Romanum.