Dortmund, Majorka, Barcelona oraz Bergamo w jednej podróży z Katowic od 328 PLN

majorkaKolejna dobra oferta dla tych, co nie mogą usiedzieć długo w jednym miejscu. W 8 dni i już od 328 PLN można odwiedzić takie miasta jak Dortmund, Majorka, Barcelona oraz Bergamo. W każdym z miast możemy spędzić kilka dni, natomiast w Dortmundzie mamy typową jednodniówkę (daty wylotów są elastyczne).

 

Zobacz jak rezerwować tanie noclegi z serwisem Airbnb.com – przyjdź do strony >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 

Przykładowa rezerwacja:

12345

2 odpowiedzi do artykułu “Dortmund, Majorka, Barcelona oraz Bergamo w jednej podróży z Katowic od 328 PLN

Dodaj komentarz