Eindhoven w czerwcu za 48 PLN


einikoJuż bardzo długo na łamach naszej strony nie zamieszczaliśmy artykułów na temat tanich przelotów to Holandii. W końcu udało się wyszukać nam dobrą cenę na przelot do Eindhoven i oto pod koniec tygodnia mamy dla was propozycję od węgierskich linii lotniczych WizzAir. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 20 – 23 czerwca . W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club

Zarezerwuj bilet na WizzAir.com >>

Za bilety płącimy środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

ein


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *