Eindhoven w lutym za 10 zł + Antwerpia 80 zł


9 shares

Dzisiaj mamy dla was propozycję na wyjazd do malowniczej Antwerpii, miasta na północy Belgii. Dostaniemy się tam za pomocą linii lotniczych Wizzair.com – przejdź do strony >> oraz autobusu z lotniska – Airportbus.eu – przejdź do strony >>. Autobusy te działają na podobnej zasadzie jak PolskiBus, im wcześniej kupimy bilet, tym jest on tańszy.

W tytułowej cenie polecimy w dniach 01 – 03 lutego. Jest to cena dla członków Wizzair Discount Club, pozostałym przyjdzie zapłacić za bilet 114 zł.

Za cały wyjazd przyjdzie na zapłacić: 10,3zł + 19 € co w sumie daje ok 90 zł. Oczywiście można skorzystać z samego lotu do Holandii. 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony>>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

Szukasz tanich noclegów w Belgii ? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/

 


Like it? Share with your friends!

9 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *