Eurolot: Pełna siatka połączeń na trasach krajowych


2013-02-15_083234W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych linie lotnicze Eurolot rozpoczną sprzedaż biletów na wszystkie krajowe połączenia tj. z Warszawy do Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Bydgoszczy. Pierwsze loty na ww. trasach wystartują od 31 marca br. 

Zarezerwuj bilet na eurolot.com >>

Jak podaje Polski przewoźnik: „Zwiększy się  liczba rejsów na najbardziej popularnych trasach, w tym do Gdańska i Wrocławia, w godzinach cieszących się największym zainteresowaniem podróżnych.

Eurolot oferuje pasażerom dwie taryfy (biznesową premium oraz basic), przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu, iPady na pokładzie, dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium) i obsługę połączeń między innymi nowymi samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.

Od 31 marca 2013 roku połączenia regionalne z i do Warszawy wykonywane będą w systemie code-share, opartym o partnerską umowę Eurolotu z PLL LOT. Oznacza to, że zarówno w systemie linii Eurolot, jak i PLL LOT dostępne będą określone pule biletów na rejsy krajowe. Dzięki temu bilety na wszystkie trasy krajowe obsługiwane dotychczas częściowo przez Eurolot, a częściowo przez LOT, będą dostępne w sprzedaży u obu przewoźników.

Połączenia będą obsługiwane m. in. przez nowoczesne, 78-miejscowe Bombardiery Q400 NextGen należące do Eurolotu. Samoloty są szybkie, ciche i wygodne, a przy tym ekonomiczne.”

Bilety można już rezerwować na stronie przewoźnika eurlot.com

Przykładowa rezerwacja:

eurolot

 


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. W sumie jeżeli uwzględnić jeszcze dojazd na lotnisko i odprawę to zdecydowanie korzystniej wyjdzie EC czy IC.

  2. Niestety czas kiedy latało się za przyzwoite pieniądze po kraju minął, chociaż wierzę, że jeszcze wróci.
    Zastawiam się dlaczego skoro taki Ryanair czy Wizzair na wielokrotnie dłuższych trasach wychodzi na swoje.

    Tak, wiem – osoby kupujące bilet z dnia na dzień płacą więcej – ale dlaczego loty na środę-czwartek z wizzairem do Londynu kosztują 560zł, a taki sam lot do Gdańska z eurolotem to już prawie 900zł??

    No ale z drugiej strony – jak się nie ma konkurencji na lotach krajowych…