Flightdiary, twój osobisty dziennik lotów


 

Zacznij dodawać swoje loty do swojego dzienniczka już dziś! Portal internetowy flightdiary.net pozwala na dodawanie przebytych oraz przyszłych lotów. Dzięki możliwości połączenia konta z Facebook możemy szybko i skutecznie ominąć cały proces zakładania nowego konta. Mimo, iż cała zawartość strony jest anglojęzyczna dodawanie oraz edycja lotów jest przejrzysta, intuicyjna oraz łatwa w zarządzaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy portalu:

Loty:

Śledzenie oraz dodawanie swoich lotów do konta flightdiary jest bardzo proste. Wszystkie szczegóły lotu (linie lotnicze, samolot, data, czas, itp.) oraz statystyki widoczne w Twoim profilu będą bardziej trafne i precyzyjne.

Komentarze oraz oceny:

Możliwość dodawania osobistych komentarzy do lotu i oceny lotnisk, linii lotniczych i samolotów w skali 1-5.

Mapy i statystyki:

Od szczegółów lotów, które zostały wprowadzone na swoim profilu, wszystkich map do miejsc, które odbyłeś wraz ze  szczegółowymi statystykami i wykresami.

Emisja CO2:

System automatycznie obliczy szacunkowe całkowite emisje CO2 i zanieczyszczeń w ciągu roku.

Połącz się z Facebook:

Jeśli łączysz konto Flightdiary.net z Facebook można uzyskać dostęp do naszej sekcji przyjaciół, gdzie można uzyskać aktualizacje lotów znajomych a także informacje na temat ich przebytych lotów. Również Twoje zdjęcie profilu Facebook zostanie dodane do Twojego profilu Flightdiary. To sprawia, że ​​łatwiej jest używać Flightdiary i dzielić swój profil ze swoimi przyjaciółmi.

Własny banner:

Zawiera się liczbę lotów, dystans i czas trwania, który aktualizowana jest automatycznie. Banner posłuży również jako link do swojego profilu Flightdiary.net do użytku na swojej stronie, blogu, forum itp.

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *