Flightdiary, twój osobisty dziennik lotów


17 shares

 

Zacznij dodawać swoje loty do swojego dzienniczka już dziś! Portal internetowy flightdiary.net pozwala na dodawanie przebytych oraz przyszłych lotów. Dzięki możliwości połączenia konta z Facebook możemy szybko i skutecznie ominąć cały proces zakładania nowego konta. Mimo, iż cała zawartość strony jest anglojęzyczna dodawanie oraz edycja lotów jest przejrzysta, intuicyjna oraz łatwa w zarządzaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy portalu:

Loty:

Śledzenie oraz dodawanie swoich lotów do konta flightdiary jest bardzo proste. Wszystkie szczegóły lotu (linie lotnicze, samolot, data, czas, itp.) oraz statystyki widoczne w Twoim profilu będą bardziej trafne i precyzyjne.

Komentarze oraz oceny:

Możliwość dodawania osobistych komentarzy do lotu i oceny lotnisk, linii lotniczych i samolotów w skali 1-5.

Mapy i statystyki:

Od szczegółów lotów, które zostały wprowadzone na swoim profilu, wszystkich map do miejsc, które odbyłeś wraz ze  szczegółowymi statystykami i wykresami.

Emisja CO2:

System automatycznie obliczy szacunkowe całkowite emisje CO2 i zanieczyszczeń w ciągu roku.

Połącz się z Facebook:

Jeśli łączysz konto Flightdiary.net z Facebook można uzyskać dostęp do naszej sekcji przyjaciół, gdzie można uzyskać aktualizacje lotów znajomych a także informacje na temat ich przebytych lotów. Również Twoje zdjęcie profilu Facebook zostanie dodane do Twojego profilu Flightdiary. To sprawia, że ​​łatwiej jest używać Flightdiary i dzielić swój profil ze swoimi przyjaciółmi.

Własny banner:

Zawiera się liczbę lotów, dystans i czas trwania, który aktualizowana jest automatycznie. Banner posłuży również jako link do swojego profilu Flightdiary.net do użytku na swojej stronie, blogu, forum itp.

 


Like it? Share with your friends!

17 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *