Francja z WizzAir’em: Beauvais za 48 zł, pod Wieżę Eiffla za 178 zł(luty)


1292843010O9GZAyZ Katowic na podparyskie lotnisko Beauvais dolecimy na pokładach samolotów należących do węgierskiego przewoźnika Wizzair. Za bezpośredni lot na trasie Katowice – Paryż Beauvais – Katowice, członkowie programu Wizzair Discount Club za bilet zapłacą 48 zł. Osoby nie będące członkami programu WDC za bilety w dwie strony zapłacą 134 zł. Termin lotu został przewidziany na 3 – 6 lutego.

Pomoc w zakupie biletów kartą Citibank Wizzair PL >>

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego.

Do centrum paryża z lotniska zawiozą nas autobusy, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 32€ (128zł)

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

2013-01-14_082549


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Jeśli odmieniamy słowo obcego pochodzenia i kończy się ono na spółgłoskę np. jak w tej sytuacji WizzAir (spółgłoska „r”) wtedy nie używamy apostrofu. Można więc śmiało napisać „z WizzAirem”.A w ogóle to super, że jesteście.