Gran Canaria za 296zł


Dzisiaj mamy dla waś świetną cene na Wyspy kanaryjskie. W drodze TAM, mamy krótką przesiadkę na podlondyńskim lotnisku Luton, natomiast w drodze powrotnej mamy cały dzień na zwiedzanie Bergamo, albo nawet wyjazdu do Mediolanu. Tytułowa cena dotyczy członków Wizzair Discount Club'u oraz podróży w dniach 7.12 – 13.12. Osoby nie posiadające członkostwa zapłacą ok 90zł więcej.

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony>> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. W Ryanair za bilety płacimy kartą Ryanair Cash Passport przy płatnosci inną kartą doliczana jest dodatkowa opłata 6€/odcinek. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że w liniach którymi lecimy są różne wymiary bagaży podręcznych:

  • Ryanair – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg
  • Wizzair – bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *