HIT! Ameryka Południowa (Peru) z Katowic za 1400 zł


peruktw

Prawdziwy hit cenowy, za  przelot kombinowany (lot z przesiadką) z katowickiego lotniska Pyrzowice do Peru (Lima) zapłacimy tylko 1400 złotych. Do Ameryki południowej podróżujemy lotem multicity na trasie Barcelona – Lima – Paryż Orly. W tytułowej cenie podróżujemy stycznia do końca maja, możliwe są także loty na długi weekend majowy. 

 

Zarezerwuj swój bilet do Peru >>

 

Bilet do Peru  kupimy tylko na stronie czeskiego pośrednika pelikan.cz.  W celu wybrania opcji multicity, musimy na stronie zaznaczyć Return destinaion. Z Katowic do Barcelony dolecimy za 22 zł, a z pod paryskiego lotniska Beauvais do kraju wrócimy za 14,99€. Cena ta dotyczy osób, które zdecydowały się wykupić członkostwo w programie Wizzair Discount Club. Bilety na doloty kupujemy na stronie przewoźnika wizzair.com,  za bilet płacimy kartą Citibank Wizzair PL.

KTWBCN

BCNLIMORY

BVAKTW

Przykładowa rezerwacja na długi weekend majowy:

majowka

 


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Pięknie za 1400 ale w tej wersji i wtych datach pewne koszty trzeba jeszcze doliczyć o czym autor posta już nie wspomniał lub zapomniał:

    1. 2 noclegi jeden w barcelonie drugi w paryzu + dojazdy do hoteli i koszt dojazdu z lotniska orly do lotniska Beauvais + wyżywienie licze ok 350zł
    2. Koszt bagażu rejestrowanego, nie widez opcji by z małym bagażem podręcznym leciec do Peru + 160zł

    RAZEM mamy juz prawie 1800zł i tak dobrze jak na Lime ale warto o tym napisać