HIT: Brazylia (Salwador) z Katowic za 1340 zł


8 shares

salvador

Po raz kolejny hiszpańskie linie Air Europa robią nam prezent. Tym razem za sprawą tanich lotów do Brazylii. Za  przelot kombinowany (lot z przesiadką) z katowickiego lotniska Pyrzowice do Brazylii (Salwador) zapłacimy tylko 1340 złotych. Do Ameryki południowej podróżujemy lotem multicity na trasie Barcelona – Salwador – Paryż Orly. 

Kup swój bilet do Brazylii już dziś >>

 

W tytułowej cenie podróżujemy stycznia do końca maja, możliwe są także loty na długi weekend majowy oraz Święta Wielkanocne. Bilety kupujemy na stronie pośrednika ebookers.fr. W celu wybrania opcji multicity, musimy na stronie zaznaczyć opcję volos, a następnie multi-stops. Z Katowic do Barcelony dolecimy za 22 zł,  a z pod paryskiego lotniska Beauvais do kraju wrócimy za 34,99€. Cena ta dotyczy osób, które zdecydowały się wykupić członkostwo w programie Wizzair Discoun Club. Bilety na doloty kupujemy na stronie przewoźnika wizzair.com,  za bilet płacimy kartą Citibank Wizzair PL.

Przykładowe daty podróży:

12-26.03
26.03-7.04  Święta Wielkanocne
25.04-7.05 długi weekend majowy

 

KTWBCN

 

BCNSSAORY

BVAKTW


Like it? Share with your friends!

8 shares

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Dzieki:)))) Kupiłem 2 bilety, zmieniłem tylko wylot i wybrałem opcje z Krakowa do Barcelony ZA 160 ZŁ nie 12 marca a 9 :))))
    Krzysiek z Rudy Śląskiej