HIT: Islandia z Katowic od 525zł + opłata za rezerwację


1 share

Do międzynarodowego portu lotniczego Keflavík znajdującego 52km od Reykjavíku.   Dolecimy z Katowic z przesiadką . Przesiadkę mamy na podlondyńskim lotnisku Luton. Musimy zaznaczyć, iż przesiadka jest całodobowa, co można wykorzystać na zwiedzanie Londynu. Przy locie powrotnym mamy 8 godzinną przesiadkę. Za tytułowe 525zł polecimy w terminie 08-16 października. Cena ta jest dostępna dla członków Wizzair Xclusive Club. Osoby nieposiadające członkostwa za bilet będą musiały zapłacić 555zł.

 

Wybierasz się do Londyny, sprawdź nowe warunki dotyczące bagażu podręcznego >>

 

Bilety na samolot kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony >> oraz Easyjet.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air , zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników. Przy zakupie biletów w linii Easy Jet musimy wykorzystać tak zwany patent krakowski:

  1. wybieramy lot Kraków – (na przykład) Londyn (w jedną stronę) na dowolną datę poprzedzającą naszą podróż,
  2. dochodzimy z rezerwacją do kroku pierwszego: wybór daty i ceny,
  3. w prawej kolumnie pod datą i ceną znajduje się przycisk „dodaj więcej lotów” (klikamy),
  4. dodajemy podróż, którą chcemy odbyć,
  5. w prawej kolumnie krzyżykiem kasujemy lot z Krakowa,
  6. kontynuujemy rezerwację.

Info www.krakolot.pl

W Easyjet za bilety płacimy kartą Visa Electron. Opłata za wystawienie biletu jest stała i wynosi 45zł. Oznacza to, że im więcej osób poleci tym mniej zapłacimy ( na osobę) za wystawienie biletu.  Aby dostać się z lotniska do centrum Londyny zalecamy skorzystać z połączenia autobusowego Easybus.co.uk – przejdź do strony >>

Inne trminy:

17-25.09

15-23.10


Like it? Share with your friends!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *