HIT! WizzAir: Drugi pasażer leci za darmo! Londyn, Neapol za 84, Kutaisi za 144, Tel Awiw za 148, Barcelona 189 PLN

wizzpromoWęgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air obchodzi swoje 10 urodziny! Z tej okazji przewoźnik udostępnił specjalną jubileuszową promocję. Tylko 19 maja rezerwując bilety na stronie przewoźnika  druga osoba podróżuje za darmo.

 

Porównaj ceny noclegów i wybierz ten, który ci odpowiada >>

 

Jak zwykle w najniższej cenie podróżują osoby, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Jeżeli nie posiadacie członkostwa WDC za bilet zapłacicie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych więcej. Rezerwacji dokonujemy na stronie przewoźnikaWizzair.com. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Pobierz aplikację mobilną Wizz Air:

Regulamin promocji:

Niniejsza promocja obowiązuje tylko w przypadku zakupu 2 biletów lub ​​więcej, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd. (W6). Jeden z każdych dwóch zakupionych biletów będzie bezpłatny. Jedna rezerwacja może obejmować max. 5 bezpłatnych biletów. Terminy „gratis” oraz „bezpłatny” oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot – w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet. Opłata manipulacyjna będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje grupowe (powyżej 10 pasażerów) są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona. Wszystkie informacje są dostępne na stronie internetowej wizzair.com.

Przykładowe rezerwacje:

KATOWICE – TEL AWIW I TEL AWIW – KATOWICE ZA 148 PLN/os

Ważne! Bilety kupujemy oddzielnie. Najpierw na lot z Katowic do Tel Awiwu za 92 PLN, a następnie na lot z Tel Awiwu do Katowic za 13.5 euro (ok. 56 PLN). Tylko tak uzyskacie bardzo dobrą cenę 148 PLN za lot w dwie strony.

KTWTLV TLVKTW

KATOWICE – NEAPOL – KATOWICE 84 PLN/os

KTWNAPKTW

KATOWICE – LONDYN – KATOWICE ZA 84 PLN/os

KTWLTNKTW

KATOWICE – KUTAISI – KATOWICE ZA 144 PLN/os

KTWKUTKTW

KATOWICE – BARCELONA – KATOWICE ZA 189 PLN/os

KTWBCNKTW

2 odpowiedzi do artykułu “HIT! WizzAir: Drugi pasażer leci za darmo! Londyn, Neapol za 84, Kutaisi za 144, Tel Awiw za 148, Barcelona 189 PLN

  1. Aleksandra

    Bez promocji z WDC miałam cenę 296zł/2os. w 2 str., z dzisiejszą promocją mam 288zł, całe 4 zł mniej, czyli jak zwykle jest to pseudopromocja niestety:(.

Dodaj komentarz