HIT: Z Katowic do Gruzji od 88 zł


70 shares

kutaisiJeszcze przed momentem informowaliśmy was o nowym połączeniu  z Katowic do Gruzji a po chwili ukazały się na stronie węgierskiego przewoźnika bilety w bardzo dobrych cenach! Już za 88 zł w dwie strony możemy odwiedzić Gruzińskie miasto w terminie 18 – 21 maja.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

kutaisi2


Like it? Share with your friends!

70 shares

11 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Ciekawe, bo jestem właśnie w serwisie i nie da się takiego połączenia ustalić. Jest komunikat, ze jest niedostępne

    1. „Miszka” może trafiłaś/eś w momencie kiedy faktycznie ten kierunek chwilowo był niedostępny ale właśnie się pojawił ponownie 😉 Najwidoczniej z powodu dużego zainteresowania kierunek chwilowo „upadł”.

  2. ja tez mam ten problem- na pierwszej odslonie byl ten kierunek widoczny, ale przy wpisaniu dat, wyskakuje jakis bląd. dziwne.

  3. Admini Silesiair. Lotnisko jest świeże, właściwie brak jakichkolwiek informacji o nim, o dojazdach, cenach, hotelach etc. dlatego bardzo ładnie proszę jak wrócicie z wyprawy zdajcie jakąś relację dla potomnych :*