Ibiza i Barcelona w jednej podróży za 288 PLN


IBZ Korzystając z dostępności tanich biletów w Wizz Air oraz Ryanair w październiku mamy okazję na przelot w atrakcyjnej cenie z Katowic do Barcelony i dalej na Ibizę. Za podróż w dwie strony w terminie 11 – 17 października zapłacimy 288 PLN.

 

Sprawdź ceny noclegów w Barcelonie i na Ibizie  >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.


Przykładowa rezerwacja:

1234

 

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *