„Jednodniówka” do Londynu za 48 zł (8 czerwca)


16 shares

LondynNowy tydzień rozpoczynamy od świetnej ceny na przelot  w dwie strony do Londynu(Luton). Na zwiedzanie Londynu mamy prawie cały dzień co na pewno pozwoli nam na zwiedzenie większości atrakcji turystycznych w centrum miasta. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 Rezerwacja na trasie Katowice – Londyn(Luton) – Katowice (płatność kontem Wizz)

ltn

Rezerwacja na trasie Katowice – Londyn(Luton) – Katowice (płatność przelewem)

ltn2

 


Like it? Share with your friends!

16 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Najszybciej i najtaniej dostaniemy się liniami „Easybus” aczkolwiek na chwilę obecną nie ma możliwości jeszcze zakupu biletów na czerwiec.

   Inną opcją jest:

   Alternatywa nr 1(autobus): Autobus Green Line linii 757 pomiędzy lotniskiem Luton a centrum Londynu. Przejazd w jedną stronę kosztuje ok. 10 funtów, a w obie 15 funtów . Autobusy do Londynu kursują przez całą dobę co 15-20 minut.
   Rozkład jazdy i rezerwacja biletów: http://www.greenline.co.uk/

   Alternatywa nr 2(kolej): Podróż koleją z lotniska Luton do stacji King’s Cross w centrum Londynu trwa ok. 35 minut. Bezpłatne autobusy w 10 minut dowożą pasażerów z terminali (stanowisko 1) na dworzec kolejowy. Pociągi odjeżdżają co kilkanaście minut. Bilet w jedną stronę kosztuje ok. 12 funtów, a w dwie strony ok. 20.

  1. ‚okocim23’ na pewno były w godzinie ukazania się artykułu (09:26) 😉 ale myśle, że w takiej „okazji” rozeszły się w 30 min