Jednodniówka w Dortmundzie za 48 PLN (kwiecień)


dortmund-290x290Kolejny dzień oraz kolejna propozycja na podróże jednodniowe (wylot i powrót tego samego dnia). W dniu dzisiejszym proponujemy wam wypad do Dortmundu, do tego niemieckiego miasta z Katowic podróżujemy na pokładach samolotów należących do węgierskich linii lotniczych Wizz Air. Za tytułowe 48 złotych podróżujemy w dniu 13 kwietnia. W tym terminie znajdziemy dużą liczbę biletów. 

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

dtm


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *