„Jednodniówki” do Londynu od 108 zł (wrzesień)

Tanie loty do LondynuNareszcie doczekaliśmy się dobrych cen na przeloty do Londynu. Węgierski niskokosztowy przewoźnik udostępnił pulę biletów w promocyjnych cenach w kierunku wysp i możemy skorzystać z opcji tzw. „jednodniówek”. Wśród podanych poniżej terminów znajdziecie również soboty lub niedziele. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Z lotniska do centrum miasta najtaniej dostaniemy się korzystając z autobusów firmy Easybus.

 

 

Terminy jednodniowych lotów w dwie strony:

 1. za 108 PLN
 • 11, 24, 29 IX

2 .za 128 PLN

 • 12, 14, 28 IX

Przykładowa rezerwacja:

ltn

 

ltn2

10 odpowiedzi do artykułu “„Jednodniówki” do Londynu od 108 zł (wrzesień)

 1. Grzeg

  Czy do podanych kwot dochodzi opłąta manipulacyjna? :-(

  Chcę pierwszy raz wybrać się w podróż „polecaną” przez Was. Od razu chciałbym założyć kartę członkowską Wizzair’a. Wyczytałem, ze zakładanie odbywa się w momencie rezerwacji biletu – pytanie czy muszę raz zapłacić w standardowych cenach czy od razu jest wskoczy „promocyjna” ?

  1. Tomasz Świerczyński

   @Greg Podczas rezerwacji i wykupywaniu WDC cena automatycznie zmieni się na taką jak dla członków programu. Przy „najechaniu” kursorem na konkretną datę kliknij ikonkę „i” a następnie wybierz opcję ” Zostań członkiem klubu” a następnie zaznacz interesujące Cie loty.

 2. Pingback: Mix Tygodnia #33: Filipiny, Antwerpia, Timisoara + Zależna w Podróży

Dodaj komentarz