Jesienią do Paryża od 68 PLN

paryżDzięki węgierskim tanim liniom lotniczym Wizz Air, jesienią dostaniemy się w dobrej cenie na francuskie lotnisko Paryż Beauvais. Za bilety w dwie strony zapłacimy już od 68 złotych. W tytułowej cenie polecimy w terminie 1 – 3 października, za niewiele więcej dostępne są inne terminy podane poniżej.

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Tanie loty do Paryża za 68 PLN:

  • 1 – 3 X

Tanie loty do Paryża za 88 PLN:

  • 14 – 17 IX
  • 28 IX – 3 X
  • 3 – 10 X
  • 29 X – 5 XI

Przykładowa rezerwacja:

BVA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>