Jezioro Como i Bergamo na wakacje z Katowic za 162 PLN


como650-650x260

Ciekawa oferta na sam środek sezonu wakacyjnego. Piękne Jezioro Como i urokliwe Bergamo w jednej podroży z Katowic za 162 PLN. W cenie loty w dwie strony oraz przejazd włoskimi pociągami. Na wycieczkę wybierzecie się w lipcu.

Jezioro Como (wł. Lago di Como) należy do najbardziej malowniczo położonych jezior w Alpach, a przy tym znajduje się w najbogatszym regionie Włoch. Wokół jeziora znajdują się przepiękne miejscowości, ze świetnie zagospodarowanymi plażami i urokliwymi starówkami. Pomiędzy nimi można przemieszczać się promami. Wokół jeziora rozciągają się góry z bujną, śródziemnomorską roślinnością.

mapa
W najniższej cenie podróżują osoby, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Bilety na pociąg z Bergamo nad jezioro Como kupicie na stronie włoskich kolei TrenItalia.com. 7 dni przed planowaną podróżą kupicie bilety za 13,4 euro w dwie strony (ok. 54 PLN) – cena za bilety na pociąg „Regionale” jest stała więc nie ma obaw, że biletów nie będzie lub będą droższe. Do wyboru macie mnóstwo godzin odjazdów i przyjazdów (około 2 razy na godzinę).

KATOWICE – MEDIOLAN BERGAMO – KATOWICE ZA 108 PLN

ktwbgy71107

Przykładowa rezerwacja przejazdu pociągiem nad jezioro Como:

tren


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *