Już niedługo nowe trasy w PolskiBus.com


PolskiBus.com_01-290x290W przyszłym tygodniu (20 listopada) podczas konferencji prasowej PolskiBus.com ogłosi nowe trasy krajowe i międzynarodowe. Mają one m.in. łączyć Wrocław z innymi miastami.

Ptaszki ćwierkają, że Wrocław zyska połączenie między innymi z Katowicami, Krakowem i Berlinem. We Wrocławiu powstanie również pierwsza po Warszawie baza operacyjna przewoźnika.

PolskiBus.com odebrał już pierwsze z 25 dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega TDX27, które zamówił w połowie roku. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, Wi-Fi oraz 89 miejsc siedzących. Ponadto pojazdy są przystosowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

PolskiBus.com obecnie obsługuje 12 tras i dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto autokary PolskiBus.com obsługują 5 europejskich lokalizacji (3 trasy): Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 4,5 miliona biletów.

zródło: fly4free.pl


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *