Karta Wizzair za 5 zł.


Jeżeli masz dość przepłacania za bilety lotnicze tzw. opłata administracyjna, która przy płatności kartą w Wizzair wynosi 36zł za lot w jedną stronę od osoby. Jedyną kartą, która zwalnia z takich opłat, jest karta Wizzair PL, oferowana przez Citibank. Teraz na grouponie, możemy zakupić voucher na ową kartę, koszt vouchera to 5zł.

Przejdź do oferty >>

 Zakładając kartę poprzez groupon, otrzymujemy do 300zł do wydania min. Na wizzair.com. Za taką kwotę możemy we 2 osoby polecieć min. do Barcelony, Madrytu, Londynu.

Na dzień dobry otrzymujemy

1000 powitalnych punktów o wartości 100 zł możesz wymienić na wizzair.com na:

– bilety lotnicze na dowolnych trasach
– zniżkę na bilety lotnicze
– dodatkowe usługi dostępne podczas rezerwacji naWizzair.com

  • Jeśli masz min. 21 lat i pracujesz na terenie Polski w obecnej firmie, od co najmniej 3 miesięcy lub min. 25 lat i działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce min. 2 lata, a Twój dochód netto wynosi min. 1200 zł, kup groupon za 5 zł
  •  Do 11.05.2012 Wypełnij wniosek internetowy o Kartę Kredytową Citibank Wizz Air World MasterCard. Razem z grouponem otrzymasz link – skopiuj go do przeglądarki.
  • Spełnij warunki Regulaminu promocji „Karta Kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard i 200 zł w prezencie na Groupon.pl” – dokonaj min 3 transakcji bezgotówkowych na kwotę w sumie 300 zł nową wydaną kartą w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od daty wydania Karty.
  •  Bank Citi Handlowy zasili rachunek Twojej nowej Karty kwotą 200 zł do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od otrzymania Karty.

Ważne.

  •  Akcja skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank.
  • Osoby, które nie dokonały, co najmniej 3 transakcji na kwotę w sumie 300 zł nową kartą w określonym terminie, nie nabywają prawa do otrzymania kwoty 200 zł

Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. niestety nie jest tak różowo, fagasy odrzucają wniosek nie wiadomo z jakich powodów (a już na pewno nie z powodu kasy czy negatywnej historii). Po prostu NIE bo NIE.