Karta Wizzair za 5 zł.


2 shares

Jeżeli masz dość przepłacania za bilety lotnicze tzw. opłata administracyjna, która przy płatności kartą w Wizzair wynosi 36zł za lot w jedną stronę od osoby. Jedyną kartą, która zwalnia z takich opłat, jest karta Wizzair PL, oferowana przez Citibank. Teraz na grouponie, możemy zakupić voucher na ową kartę, koszt vouchera to 5zł.

Przejdź do oferty >>

 Zakładając kartę poprzez groupon, otrzymujemy do 300zł do wydania min. Na wizzair.com. Za taką kwotę możemy we 2 osoby polecieć min. do Barcelony, Madrytu, Londynu.

Na dzień dobry otrzymujemy

1000 powitalnych punktów o wartości 100 zł możesz wymienić na wizzair.com na:

– bilety lotnicze na dowolnych trasach
– zniżkę na bilety lotnicze
– dodatkowe usługi dostępne podczas rezerwacji naWizzair.com

  • Jeśli masz min. 21 lat i pracujesz na terenie Polski w obecnej firmie, od co najmniej 3 miesięcy lub min. 25 lat i działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce min. 2 lata, a Twój dochód netto wynosi min. 1200 zł, kup groupon za 5 zł
  •  Do 11.05.2012 Wypełnij wniosek internetowy o Kartę Kredytową Citibank Wizz Air World MasterCard. Razem z grouponem otrzymasz link – skopiuj go do przeglądarki.
  • Spełnij warunki Regulaminu promocji „Karta Kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard i 200 zł w prezencie na Groupon.pl” – dokonaj min 3 transakcji bezgotówkowych na kwotę w sumie 300 zł nową wydaną kartą w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od daty wydania Karty.
  •  Bank Citi Handlowy zasili rachunek Twojej nowej Karty kwotą 200 zł do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od otrzymania Karty.

Ważne.

  •  Akcja skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank.
  • Osoby, które nie dokonały, co najmniej 3 transakcji na kwotę w sumie 300 zł nową kartą w określonym terminie, nie nabywają prawa do otrzymania kwoty 200 zł

Like it? Share with your friends!

2 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. niestety nie jest tak różowo, fagasy odrzucają wniosek nie wiadomo z jakich powodów (a już na pewno nie z powodu kasy czy negatywnej historii). Po prostu NIE bo NIE.