Katowice airport najtańszym lotniskiem w Europie.


9 shares

katowiceJak podają najnowsze statystyki Katowickie lotnisko należy do najtańszych w Europie. W przeprowadzonych badaniach okazało się,  iż z ponad trzydziestu europejskich lotnisk to właśnie Katowickie pobiło nie tylko europejską konkurencje ale i krajowe porty lotnicze. 

 

Przejdź na stronę katowickiego lotniska >>

 

 

 

 

lotnisko

 

 

Najtaniej za lot:

Poniży wykres prezentuje średnią cenę za kilometr lotu. Jak widzimy „górujemy” nieznacznie nad  uplasowanymi na drugim miejscu ex aequo – podparyskim lotniskiem w Beauvais oraz Norweskim Oslo.

cenazalot

 

Dojazd:

To jedyny przypadek w którym port lotniczy w Katowicach nie plasuje się w czołówce co przedstawia poniższy wykres. Na pocieszenie możemy powiedzieć, że na szczęście nie jesteśmy na szarym końcu i liczymy, że już niedługo i w tym przypadku Katowice pojawią się w czołówce.

cenazadojazd

 

Koszty parkowania:

Tutaj ponownie Katowickie lotnisko wskakuje na pierwsze miejsce (ex aequo z portem lotniczym w Gdańsku) i widzimy, że posiadamy najniższe opłaty związane z parkowaniem pojazdów na obiekcie lotniska.

oplataza parkowanie


Like it? Share with your friends!

9 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Może i najtańszy, ale parkingi najdroższe! Nie wiecie jeszcze, że do Pyrzowic nie da podjechać samochodem bez potrzeby uiszczenia opłaty?

  2. KOKO to, że nie ma darmowego podjazdu nie znaczy, że parking jest najdroższy, więc nie manipuluj faktami albo się nie wypowiadaj jak nie rozumiesz tematu 🙂