Katowice – Kijów za 160 zł (+35 zł) opłaty za rezerwację


Kijów

Korzystając z dzisiejszej promocji węgierskiej niskokosztowej linii Wizz Air, za 160 złotych polecimy z katowickiego lotniska Pyrzowice do Kijowa (Żuliany). Do Kijowa podróżujemy na pokładach samolotów należących do Wizz Air Ukraina, w tytułowej cenie znajdziemy bilety na loty odbywające się w kwietniu.

 

Kup tani bilet do Kijowa >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com, za bilety płacimy przelewem ( 92 UAH =~35 zł). Warto zaznaczyć że oprócz małego bagażu podręcznego, w cenie biletu mamy bagaż rejestrowany (bagaż nadawany do luku bagażowego samolotu) o maksymalnej wadze 32 kg.

Dostępność biletów, w promocyjnej cenie:

Wyloty: 7, 8, 12, 14 IV

Powroty: 8, 14 IV

Przykładowa rezerwacja:

tanie loty do Kijowa


Like it? Share with your friends!

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Wszystko fajnie, tylko pokierowałem się dopiskiem „płacimy przelewem”… Szkoda, że nie napisaliście, że przelew jest możliwy wyłącznie z ukraińskiego konta. Polegałem na tej informacji zamiast sprawdzić wpierw u źródeł… W ten sposób mam rezerwację, ale nie polecę, bo będzie anulowana. Kolejnej nie zrobię, bo nie można zdublować w systemie. I w ten sposób zająłem tańsze bilety, z których nie skorzystam ani ja, ani nikt inny… no przynajmniej nie dziś, nie w tej cenie.

  1. Hm?
   Przecież płaci się na konto bankowe Wizz Air. Z tego co pamiętam to nie ma różnicy w jakim banku się posiada konto.

 2. Niestety, ale nie ma możliwości. Oto informacja ze strony wizzair – niestety przeczytałem ją post factum „Ważna informacja dla osób zlecających przelewy bankowe z następujących krajów:

  Ukraina: Przelewy bankowe do Ukrainy mogą pochodzić wyłącznie z ukraińskich rachunków bankowych. W przypadku przelewów bankowych z rachunków z poza Ukrainy, kwota zostanie zwrócona na konto nadawcy, a rezerwacja nie zostanie potwierdzona. Osoby nieposiadające ukraińskiego rachunku bankowego mogą dokonać płatności wyłącznie kartą.”

   1. Kartę to ja też posiadam i członkostwo w klubie i pieniądze na koncie, ale wybrałem przelew, bo opłata niższa (nie da się zapłacić środkami z konta wizzair). Tyle, że przelewu zrobić nie mogę, więc rezerwacja będzie anulowana. Kolejnej zrobić się nie dało, bo system zdublowanych nie przyjmuje. Więc tylko się napaliłem a nic z tego