Katowice – Kijów za 160 zł, Wizzair-em


11 shares

 

Przez cały luty, w systemie rezerwacyjnym Wizzair znajdziemy bardzo dobrą cenę na przeloty ze stolicy Górnego Śląska do Stolicy Ukrainy (Kijowa). Za bilet z katowickiego lotniska Pyrzowice do Kijowa na lotnisko Żuliany, zapłacimy 160 złotych. W najniższej cenie podróżują osoby, które zdecydowały się wykupić członkostwo w programie Wizzair Discount Club. Osoby bez wykupionego członkostwa za bilet w dwie strony będą musiały zapłacić 195 złotych.

 

Kup bilet Katowice – Kijów – Katowice, na Wizzair.com >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com,  za bilety płacimy kartą Citibank Wizzair PL. Warto zaznaczyć że oprócz bagażu podręcznego 42x32x25cm,  w cenie biletu mamy bagaż rejestrowany (bagaż nadawany do luku bagażowego samolotu) o maksymalnej wadze 32 kg.

 

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem

Katowice – Kijów, bilety w promocyjnej cenie:

1, 4, 6, 13, 18, 20, 27 ( II )

Kijów – Katowice, bilet w promocyjnej cenie:

4, 11, 13, 18, 27 ( II )

 


Like it? Share with your friends!

11 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Witam, czy można wykupić program Wizzair Discount Club bez konieczności rezerwacji w tym samym momencie biletu lotniczego ? Dzięki za odp i pozdrawiam.

  2. Kamil, szukałem i wygląda na to że się nie da 🙂 możesz poszukać jakiegoś byle jakiego biletu za 4zł i nabyć do tego członkostwo. Ale z drugiej strony jaki jest sens kupowania czlonkostwa bez biletu ? Nie rezerwujesz lotu a członkostwo juz leci….

  3. Oferta dobra….ale nie na zimę. Niedawno wybrałem się za podobną cenę i…odwołali mi lot powrotny. Lotnisko Żuliany kompletnie sobie nie radzi nawet z niewielkimi opadami śniegu. BTW – sam Kijów polecam, choć nie jest tam tanio