Kijów z Katowic za 162 zł


Z katowickiego lotniska Pyrzowice do Kijowa na lotnisko Żuliany dolecimy niskokosztowymi liniami Wizz Air. Za tytułowe 162 złote podróżują osoby z wykupionym członkostwem w programie Wizzair Discount Clube (wcześniej Wizzair Xclusive Club). Osoby nieposiadające wykupionego członkostwa za bilety będą musiały zapłacić 237zł. Warto zaznaczyć, iż w cenę biletu wliczony jest posiłek oraz bagaż rejestrowany (bagaż nadawany do luku bagażowego)

 

Pomoc w zakupie biletów w linii Wizz Air >>

 

Dostępność biletów jest bardzo duża, w najniższej cenie znajdziemy bilety na okres od końca listopada do końca lutego. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com, płacimy za nie kartą Citibank Wizz Air PL. Oprócz bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze nieprzekraczającej 32kg, na pokład samolotu możemy zabrać mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42x32x20cm bez limitu wagowego. 

 


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Nie ma zadnego posilku! Lecialem w lipcu
    Teraz w Kijowie zimno. Taka cene mozna znalezc w lipcu. A z Kijowa dalej samolotem na Krym albo pociagiem za "grosze". Tylko nie traktujcie Kijowa jako sam punkt przesiadkowy. Koniecznie trzeba go zaobczyc, ale wydaje mi sie ze wiosna, a najlepiej lato jest do tego najlepszym okresem.