Kolejami śląskimi do Kołobrzegu za 45zł w 1 strone


Niewątpliwym plusem przejazdem pociagiem koleji śląskich jest to iż są klimatyzowane, w nocy jednak na niewiele się nam to może przydać. Na stronie koleji możemy przeczytać: 

"Tak jak poprzednio, i tym razem Koleje Śląskie przygotowały dla pasażerów zainteresowanych przejazdem dodatkową pulę promocyjnych biletów na przejazd w cenie 45 zł. Pociąg wyruszy z Katowic 11 sierpnia o godzinie 21:12 (z Gliwic o 21:56) i na miejsce dotrze o 07:42 dnia następnego. W drogę powrotną pociąg odjedzie z Kołobrzegu 12 sierpnia o 12:51 i przyjedzie do Katowic o 23:42 (Gliwice 23:02).

Podróżni zainteresowani przejazdem tym pociągiem mogą zakupić bilet na dwa sposoby: za gotówkę oraz płacąc przelewem. Sprzedaż za gotówkę odbywać się będzie w kasie Kolei Śląskich w Katowicach na Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej. Na bilecie będzie znajdowała się informacja o numerze zarezerwowanego miejsca siedzącego w pociągu."

Cała treść pod adresem: http://www.kolejeslaskie.com/aktualnosc,101,w-ten-weekend-koleje-slaskie-ponownie-pojada-do-kolobrzegu.html


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *