Lato nad Adriatykiem od 138zł


Dzień dobry wszystkim. Dzisiaj przedstawiamy wam pomysł na włoskie lato nad Adriatykiem. Termin planowanego wypoczynku to 22-29.06.2012. Czyli spędzimy 7 dni na wspaniałej riwierze Adriatyckiej. Za przeloty w 2 strony zapłacimy już 138zł, pod warunkiem, że lecimy z bagażem podręcznym, za bilety zapłacimy kartą zwalniającą z dodatkowych opłat i jeden z członków wycieczki musi być członkiem Wiz zair Xclusiewe Club.

Lecimy bezpośrednio z Katowic do Forli, następnie autobusem miejskim numer 2 lub 4 cena biletu to 2e lub taksówką 13e/4os, dostajemy się na dworzec kolejowy w Forli. Aby dostać się z Forli do Rimini korzystamy z włoskich kolei trenitalia, za bilet powinniśmy zapłacić około 8e w jedną stronę. Bilety można kupić także  online  na stronie. Ceny noclegów w Rimini różnią się od siebie diametralnie, a wszystko zależy od warunków, w jakich mamy zamiar nocować.  Nocleg w hostelu znajdziemy już od  68zł/os za dzień, w pokojach gościnnych od około 400zł/os za tydzień, a w hotelu od 130e/os 130e/os także za tydzień. Nocleg w pokojach gościnnych możemy zmniejszyć o 20e, jeżeli użyjemy kodu zniżkowego dostępnego pod tymlinkiem  lub jak nie zadziała wchodzimy na   stronę i klikamy w baner wimdu umieszczony z prawej strony. Wtedy otworzy nam się kolejna strona, a na samej górze będzie widniał kod zniżkowy, który należy podać przy rezerwacji. Będąc już w Rimini możemy przejechać do miejscowości Ravenna i udać się do parku rozrywki Mirabilandia . Oczywiście z Rimini do Ravenny dojedziemy pociągiem, czas przejazdu to około 60minut. Jeżeli komuś nie pod drodze do luna parków, może on odwiedzić pobliskie San Marino, czas podróży to około 60 minut, a cena za bilet w jedną stronę to 4e.Rozkład jazdy autobusu,  strona www lini obsugującej połącznie Rimini – San Mariono.  Na zachętę pokazuję wam pogodę  z tamtego roku z Rimini.

 

 

Nocleg w pokojach gościnnych z uwzględnioną zniżką:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. dzieki, za info, wencje chyba jednak z krakowa sie odwiedzi, a powiesz mi jeszcze moze jak z mirabelandia jest bo nie moge znalesc ceny biletów?
    z gory dziki,
    za szybka odpowiedz

  2. ps dzieki tez za info o forli w kwietniu(na fly4free, lece dzieki tobie niestety drogo zaplacilem,ale to pierwszy lot wiec  teraz wiem ze mozna bylo kupic taniej.
    masz moze jakies obszerniejsze info o wyprawach i relacjach w tamte okolice?