Lombardia (Bergamo) z Katowic za 48 zł


BergamoSAW systemie rezerwacyjnym węgierskich tanich linii Wizz Air pojawiło się sporo promocyjnych lotów z Katowic do włoskiego Bergamo. Tanie loty dostępne są od marca do kwietnia. Za przelot w dwie strony zapłacimy 48 złotych. W tytułowej cenie podróżują osoby będące członkami Wizz Air Discount Club.

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Warto dodać, że Bergamo może być świetną bazą wypadową, aby dostać się do takich miast jak  Mediolan, Turyn oraz Wenecja. Do Mediolanu najtaniej dostaniemy się korzystając z przewozów Orio Shuttle za bilet w dwie strony zapłacimy tylko 7 €, natomiast do Turynu oraz Wenecji dojedziemy pociągiem Trenitalia.

Tanie loty do Bergamo za 48 zł:

Wyloty: 5, 7, 9, 14, 19, 26, 30 III 13, 16, 18, 20, 23 IV
Powroty: 5, 9, 16, 19, 21 III 2, 4, 9, 11, 16, 18, 27 IV

Przykładowa rezerwacja:

KTWBGY


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *