Londyn od 8zł w 2 strony – jednodniówki


W systemie rezerwacyjnym Wizzair znajdziemy bardzo dobrą cenę na przeloty ze stolicy Górnego Śląska do Stolicy Anglii(Londynu). Za bilet z katowickiego lotniska Pyrzowice do Londynu na lotnisko Luton, zapłacimy od 8 zł złotych. W najniższej cenie podróżują osoby, które zdecydowały się wykupić członkostwo w programie Wizzair Discount Club. Osoby bez wykupionego członkostwa za bilet w dwie strony będą musiały zapłacić od. 94 złotych.

 

Pomoc w zakupie biletów kartą Citibank Wizzair PL >>

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego.

 

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem

Katowice – Londyn Luton, bilety w promocyjnej cenie:

27, 30, 31 ( I )

6 ( II )

7, 9 ( III )

 


Like it? Share with your friends!

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. czy da sie polaczyc promocje tzn.płacę kartą Citibank Wizz Air i mam członkostwo w Wizzair discount club i wtedy sumują mi się promocje?
     

    1. To nie są promocje.

      Osoby należące do WDC oraz płacące kartą Citibank Wizzair PL, mają dostęp do najtańych biletów ofertowanych przez Wizzair-a