Londyn w marcu za 44 zł


14 shares

Dzięki węgierskiemu przewoźnikowi – liniom lotniczym Wizzair w marcu możemy wyskoczyć na całodniowe zwiedzanie stolicy Anglii za 44zł . Podane ceny dotyczą członków Wizzair Discount Clubu, pozostałym przyjdzie zapłacić 134 zł.

Pomoc w zakupie biletów w linii Wizz Air, kartą Citibank Wizzair PL >>

 

W najniższej cenie podróżują osoby z wykupionym członkostwem w programie Wizzair Discount Club, bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety płacimy kartą zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej  Citibank Wizz Air PL . Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42x32x25cm, bez limitu wagowego.

Do centrum Londynu dojedziemy Easybusem – przejdź do strony >>.


Like it? Share with your friends!

14 shares

8 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Witam, Gratuluje bardzo fajnego artykułu-wywiadu w gazecie wyborczej ! Sam zdarza się że poluje na "tanie latanie" i tafiam na okazje takie jak lot w obie strony za 4 zł  ale dochodza do tego zawsze opłaty nie do ominięcia jak np. opłata transakcyjna czy sposob -forma płatności bez wzgledu czy to przelew czy karta na ogół są to koszta w wysokości 56zł … Ty w artykule piszesz ze lecicie do Włoch na pizze za 6 zł ….. jak zatem ominąc koszta które się wydają nie do ominięcia ? 🙂 Bede wdzięczny za odpowiedz 🙂 Pozdrawiam. ZYCZE WIELU WIELU … wspaniałych podróży

      1. Jeśli ktoś zupełnie przypadkowo posiada taką kartę niepotrzebnie leżącą w portfelu to może sobie czytać ze zrozumieniem.. Jeśli natomiast zdecydowana większość obywateli nie posiada tej karty, to na zachętę dla jej wyrobienia: roczna opłata za sam fakt posiadania karty to 96 zł.