Londyn za 48 zł (maj / czerwiec)


11 shares

londynKolejną propozycja w bardzo dobrej cenie jest Londyn z Katowic liniami Wizz air. Za loty z pyrzowickiego lotniska do stolicy Anglii zapłacimy już od 48 złotych w dwie strony. W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club. Dostępne daty na maj i czerwiec.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Z lotniska do centrum miasta najtaniej dostaniemy się korzystając z autobusów firmy Easybus. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 

Z Katowic do Londyn Luton za 48 PLN:

  • Wyloty: 15, 16, 17, 18, 19 V 19, 20, 23, 26 VI
  • Powroty: 20, 29 V 24, 26 VI

 

Przykładowa rezerwacja:

LTN


Like it? Share with your friends!

11 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *