Londyn w 2 strony za 62zł


17 shares

W systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika właśnie pojwiło się dużo biletów po 31zł w 1 stronę. Nie brakuje tez dat weekendowych (np. na załączonym screenie). Prawie cały październik po 31zł za odcinek, w listopadzie można trafić na ceny 19zł za odcinek (5, 7, 8 XI).

Bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w Ryanair płacimy kartą BZWBK MC Prepaid.  Jeżeli nie posiadacie owych kart, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg. Jest to lepsze rozwiązanie niż Wizzair, bo mamy większy bagaż podręczny ;) (w Wizzair aktualnie o wiele mniejszy bagaż podręczny !!).

Z lotniska do centrum Londynu dostaniemy się Easybusem – przejdź do strony >> lub National Expressem – przejdź do strony >> .


Like it? Share with your friends!

17 shares

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. hej chlopaki! a jak dostać się z lotniska do centrum londynu?! 🙂 bo zawsze latałam z luton i tam było bez większych problemów;-) i macie jakies sprawdzone noclegi tam?:)
     
    z góry dzięki za odpowiedź 😉
    pozdrawiam
    syl