Majorka w styczniu za 194 PLN

majorka-290x290Kolejna propozycja na ucieczkę przed styczniowymi mrozami – tym razem największa wyspa archipelagu Balearów – Majorka. Za przelot w dwie strony zapłacimy już od 194 PLN. Na wyspę w obie strony lecimy przez Eindhoven, a przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży).

Zarezerwuj tani nocleg na Majorce >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 

Przykładowa rezerwacja:

123

3 odpowiedzi do artykułu “Majorka w styczniu za 194 PLN

  1. Adam

    Skorzystałem – dzięki. Wszystko się udało a pogoda dopisała. Wydaje mi się że byliśmy jedynymi Polakami w samolocie z Eindhoven na Majorkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>