Malta w kwietniu od 218 zł, z hotelem od 352 zł


13 shares

malta-fishing-290x290Pierwszy raz na łamach naszego portalu gości Malta. Dostaniemy się tam w kwietniu lotem kombinowanym (lot z przesiadką).  Nasza podróż odbywa się w dniach 9 – 16 kwietnia, a za bilet w dwie strony zapłacimy już od 218 złotych. Lecąc Tam mamy 1 dzień na zwiedzanie Bergamo bądź Mediolanu, przy powrocie krótka i wygodna przesiadka również w Bergamo.

 

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron.

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 

 

ktwbgybgymlabgybgyktw

 

Przykładowa rezerwacja (hotels4u.com) noclegu bez wyżywienia, cena za 6 dni za 2 osoby (134 zł/os):

h4u


Like it? Share with your friends!

13 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *