Okołoweekendowa Malta za 331 PLN (przelot + hotel)

malta-fishing-290x290Aby uciec od styczniowych mrozów, proponujemy wam wypad na Maltę. Za przelot w obie strony wraz z noclegiem zapłacimy już od 331 PLN za osobę. Dodatkowo wyjazd jest „okołoweekendowy” – wylot w czwartek, powrót w niedzielę. Na Maltę lecimy przez Mediolan Bergamo, natomiast lot powrotny mamy bezpośrednio do Krakowa.

Zarezerwuj tani nocleg na Malcie >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Nocleg na Malcie za 18 PLN/os. >>

 

123

Przykładowa rezerwacja hotelu:

malta_hotel

7 odpowiedzi do artykułu “Okołoweekendowa Malta za 331 PLN (przelot + hotel)

   1. Łuki

    Marcin gdzie mogę odszukać kontakt do Was ? (załogi Silesair) ?

    bo na stronie nigdzie nie ma – wiem ze kiedyś było ale nie widzę tego nigdzie. Ps dział Pomoc nie działa…..

 1. Łukasz

  Mam pytanie co do przesiadek w tej promocji. Czy za każdym razem trzeba będzie przechodzić odprawę przy przesiadkach ? jak to wygląda ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>