Maroko: „Brama Afryki” za 261 PLN z Katowic

maroko-290x290Kolejny raz na naszych łamach, tanie loty do Maroka. Podróżujemy dwoma nisko-kosztowymi liniami lotniczymi Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Fez  –  Katowice zapłacimy od 261 PLN. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży).

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 

Przykładowa rezerwacja:

123

Maroko: „Brama afryki” za 261 PLN z Katowic

Odpowiedź do artykułu “Maroko: „Brama Afryki” za 261 PLN z Katowic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>