Maroko od 325zł !!


15 shares

I kolejna propozycja na grudniowy wypad. Maroko w dobrej cenie ze świetnymi przesiadkami. Tytułowa cena dotyczy członków Wizzair Xclusive Clubu oraz podróży w dniach 3.12 – 11.12. Osoby nie posiadające członkostwa zapłacą prawie 90zł więcej. Dla jednych wadą, ale dla innych dużą zaletą jest to że wylot i przylot jest z innych lotnisk. Lądujemy w Marrakechu, następnie musimy przemierzyć pół Maroka, aby dostac sie do Fezu. Po drodzę możemy zahaczyć o Rabat oraz Casablance.

Strona koleji marokańskich – http://www.oncf.ma/ – przejdź do strony >>.

Alternatywa koleji  – firma autobusowa – http://www.ctm.ma/.

Polecamy artykuły: Fez – co warto zobaczyć oraz Marrakesz w 48 godzin – Top 10 największych atrakcji.

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony>> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. W Ryanair płacimy kartą BZWBK MC Prepaid (odcinek Fez – Mediolan) oraz Ryanair Cash Passport (odcinek Rzym – Marrakech),   przy płatnosci innymi kartami doliczana jest dodatkowa opłata 6€/odcinek. Jeżeli nie posiadacie owych kart, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników.

Należy pamiętać że w liniach którymi lecimy są różne wymiary bagaży podręcznych:

  • Ryanair – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg
  • Wizzair – bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

 

Za wszystkie loty przyjdzie nam zapłacić ok 325zł.


Like it? Share with your friends!

15 shares

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *