Maroko w czerwcu za 334 PLN (7 dni)


mini-290x290Dawno nie wrzucaliśmy nic z przesiadką, więc mamy dla Was propozycje na lot do Maroka liniami Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Paryż Beauvais – Tangier / Marrakesz – Mediolan Bergamo – Katowice – zapłacimy tylko 334 złote. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży). W tytułowej cenie podróżujemy czerwcu.

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio wizzair.com oraz ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej. Podane ceny Wizz Air’a są dostępne dla posiadaczy Wizz Discount Club. Do całości należy jeszcze doliczyć koszt dojazdu z Tangeru do Marrakeszu.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przy podróży na trasie Tangier – Marrakesz zalecamy skorzystać z kolei marokańskich ONCF – Przejdź do strony >>.

 

1234


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *